PL | EN | DE

Dywaniki łazienkowe

Wysokiej jakości dywaniki łazienkowe o rozmiarze 50x80 cm.  Dzięki zróżnicowanej kolorystyce i wzornictwie znajdą zastosowanie w wielu łazienkach.

Nefryt

Chromowane elementy wykonane ze stopu cynku i aluminium w lekkiej, nowoczesnej formie z dodatkami ze szkła matowego. Nowatorskie rozwiązanie mocowania jednym wkrętem minimalizuje niedokładności przy wierceniu w płytkach i umożliwia w wielu przypadkach wymianę starych elementów na Nefryt bez konieczności wiercenia nowych otworów lub wykorzystanie fugi pomiędzy płytkami bez ich uszkodzenia. Mocowanie wielu elementów nie wymaga wiercenia, gdyż samoprzylepna taśma mocująca w wystarczającym stopniu zastępuje wkręt.

Coral

Błyszcząca, wykonana z aluminium  z ceramicznymi dodatkami, w nowoczesnej formie, nowa seria charakteryzuje się solidnością wykonania oraz trwałością. Poszczególne elementy mocowane są do ściany za pośrednictwem listw wykonanych również z aluminium.
Historia firmy Dietsche Spółka z o.o. sięga korzeniami roku 1987, kiedy to powstała spółka „Waspa”. Z jej inicjatywy w roku 1996, z udziałem kapitału niemieckiego, powstał zakład produkcyjny pod firmą „Dietsche Polska”, by w roku 2000, po skróceniu nazwy do „Dietsche” Sp. z o.o. i połączeniu kapitałowym obu firm, rozpocząć aktywność handlowo-produkcyjną pod jedną marką...
DIETSCHE Sp. z o.o.
ul. Wołczyńska 21a
PL 60-003 Poznań

tel. 061 867 8981
fax 061 867 8808
biuro@dietsche.pl